Os 3911 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 11.52 | 2 | |||
Hulín | 12.00 | 12.10 | 2/2 | ||
Třebětice | 12.16 | 1 | |||
Holešov | 12.20 | 12.22 | 3 | ||
Dobrotice | 12.26 | 12.26 | |||
Jankovice | 12.28 | 12.28 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 12.31 | 12.31 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 12.35 | 12.37 | 3 | ||
Loukov | 12.41 | 12.42 | |||
Osíčko | 12.46 | 12.46 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 12.51 | 12.52 | |||
Kunovice-Loučka | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 13.00 | 13.00 | |||
Branky na Moravě | 13.04 | 13.04 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 13.11 | 13.27 | 1 | ||
Krhová | 13.30 | 13.30 | |||
Hrachovec | 13.32 | 13.32 | |||
Zašová | 13.36 | 13.36 | |||
Střítež nad Bečvou | 13.39 | 13.41 | 2 | ||
Zubří | 13.44 | 13.44 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 13.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci