Os 3886 „Matthias Schönerer“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpvz-l + 2xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 13.15 | ||||
Linz Franckstraße | 13.19 | 13.20 | 1 | ||
Steyregg | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Pulgarn | 13.26 | 13.27 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen | 13.32 | 13.32 | 2 | ||
St. Georgen a. d. Gusen Hst | 13.34 | 13.35 | 1 | ||
Lungitz | 13.39 | 13.39 | 2 | ||
Katsdorf | 13.43 | 13.43 | 1 | ||
Gaisbach-Wartberg [3] | 13.48 | 13.50 | 2 | ||
Schloß Haus | 13.52 | 13.53 | 1 | ||
Pregarten | 13.57 | 13.58 | 1 | ||
Kefermarkt | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Lasberg - St. Oswald | 14.12 | 14.12 | 1 | ||
Freistadt [3] | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Summerau | 14.29 | 14.38 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 14.45 | 14.46 | |||
Rybník | 14.53 | 14.56 | 1/2 | ||
Pšenice | 15.01 | 15.01 | |||
Bujanov | 15.04 | 15.04 | |||
Omlenice | 15.07 | 15.07 | 2 | ||
Kaplice | 15.14 | 15.15 | 3 | ||
Výheň | 15.17 | 15.17 | |||
Velešín | 15.22 | 15.23 | 3 | ||
Velešín město | 15.26 | 15.27 | |||
Holkov | 15.29 | 15.29 | 4 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 15.33 | 15.33 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 15.40 | 15.40 | |||
Včelná | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 15.48 | 15.48 | |||
České Budějovice | 15.52 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci