Os 3872 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 18.26 | ||||
Rybník | 18.32 | 18.35 | 1/3 | ||
Pšenice | 18.39 | 18.39 | |||
Bujanov | 18.43 | 18.43 | |||
Omlenice | 18.46 | 18.46 | |||
Kaplice | 18.52 | 18.53 | 3 | ||
Výheň | 18.56 | 18.56 | |||
Velešín | 19.01 | 19.01 | |||
Velešín město | 19.05 | 19.05 | |||
Holkov | 19.07 | 19.07 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 19.11 | 19.11 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 19.14 | 19.14 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Včelná | 19.21 | 19.21 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 19.26 | 19.26 | |||
České Budějovice | 19.31 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci