Os 3863/2 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.50 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 14.53 | 14.53 | |||
Včelná | 14.59 | 14.59 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 15.02 | 15.02 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 15.06 | 15.06 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 15.09 | 15.09 | |||
Holkov | 15.13 | 15.14 | 3 | ||
Velešín město | 15.17 | 15.17 | |||
Velešín | 15.20 | 15.23 | 2 | ||
Výheň | 15.29 | 15.29 | |||
Kaplice | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Omlenice | 15.39 | 15.39 | |||
Bujanov | 15.42 | 15.42 | |||
Pšenice | 15.46 | 15.46 | |||
Rybník | 15.51 | 15.56 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Herbertov | 16.11 | 16.11 | |||
Těchoraz | 16.15 | 16.15 | |||
Vyšší Brod klášter | 16.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci