Os 3826 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + 2xBdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.23 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.29 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.31 | 18.32 | |||
Kojetín | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Chropyně | 18.40 | 18.41 | 4 | ||
Věžky | 18.46 | 18.46 | 1 | ||
Přerov | 18.55 | 19.06 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 19.11 | 19.11 | |||
Brodek u Přerova | 19.14 | 19.15 | 1/2 | ||
Grygov | 19.20 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.26 | 19.31 | |||
Štěpánov | 19.39 | 19.39 | 2 | ||
Střeň | 19.43 | 19.43 | |||
Červenka | 19.47 | 19.51 | 2 | ||
Moravičany | 19.57 | 19.57 | |||
Mohelnice | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 20.05 | 20.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 20.13 | 20.14 | |||
Postřelmov | 20.17 | 20.18 | 1 | ||
Bludov | 20.20 | 20.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 20.27 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci