Os 3800 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 4.52 | 1 | |||
Němčice nad Hanou | 4.56 | 4.57 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 4.59 | 5.00 | |||
Kojetín | 5.03 | 5.05 | 3 | ||
Chropyně | 5.09 | 5.10 | 4 | ||
Věžky | 5.14 | 5.14 | 1 | ||
Přerov | 5.21 | 5.24 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.29 | 5.29 | |||
Brodek u Přerova | 5.32 | 5.33 | 1/2 | ||
Grygov | 5.38 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci