Os 3751 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 5.29 | 3/5 | |||
Bludov | 5.34 | 5.38 | 2/3 | ||
Postřelmov | 5.41 | 5.41 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.45 | 5.45 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Mohelnice | 5.58 | 5.58 | 3 | ||
Moravičany | 6.01 | 6.01 | 2 | ||
Červenka | 6.08 | 6.09 | 1/4 | ||
Střeň | 6.13 | 6.13 | |||
Štěpánov | 6.17 | 6.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.25 | 6.32 | |||
Grygov | 6.38 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 6.43 | 6.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.47 | 6.47 | |||
Přerov | 6.53 | 4 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci