Os 3735 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.30 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 17.34 | 17.34 | |||
Nemilany | 17.36 | 17.37 | |||
Kožušany | 17.39 | 17.40 | |||
Blatec | 17.42 | 17.44 | 1 | ||
Vrbátky | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Kraličky | 17.51 | 17.52 | |||
Vrahovice | 17.54 | 17.55 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 17.58 | 18.00 | 6 | ||
Bedihošť | 18.04 | 18.04 | 2 | ||
Čelčice | 18.08 | 18.08 | |||
Pivín | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Doloplazy | 18.15 | 18.15 | |||
Nezamyslice | 18.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci