Os 3687 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 22.46 | 2A/2 | |||
Bludov | 22.51 | 22.53 | 2/3 | ||
Bludov lázně | 22.57 | 22.57 | |||
Bohutín | 23.01 | 23.01 | |||
Bartoňov | 23.04 | 23.04 | |||
Ruda nad Moravou | 23.07 | 23.08 | 2 | ||
Komňátka | 23.13 | 23.13 | |||
Bohdíkov | 23.15 | 23.16 | 4 | ||
Raškov | 23.19 | 23.19 | |||
Hanušovice Holba | 23.23 | 23.23 | |||
Hanušovice | 23.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy