Os 3643 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.37 | ||||
Hlušovice | 22.43 | 22.43 | |||
Bohuňovice | 22.47 | 22.48 | 3 | ||
Štarnov | 22.52 | 22.52 | |||
Šternberk | 22.57 | 23.12 | 3 | ||
Babice u Šternberka | 23.15 | 23.15 | |||
Mladějovice | 23.19 | 23.19 | |||
Újezd u Uničova | 23.24 | 23.25 | 1 | ||
Uničov zastávka | 23.28 | 23.28 | |||
Uničov | 23.33 | 23.34 | 4 | ||
Troubelice | 23.39 | 23.39 | 3 | ||
Troubelice zastávka | 23.43 | 23.43 | |||
Nová Hradečná | 23.46 | 23.46 | |||
Libina | 23.53 | 23.54 | 2 | ||
Hrabišín | 23.59 | 23.59 | |||
Nový Malín | 0.05 | 0.05 | |||
Šumperk | 0.12 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci