Os 3622 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.40 | 2B/3 | |||
Nový Malín | 4.46 | 4.46 | |||
Hrabišín | 4.53 | 4.53 | |||
Libina | 4.58 | 5.03 | 2 | ||
Nová Hradečná | 5.09 | 5.09 | |||
Troubelice zastávka | 5.11 | 5.11 | |||
Troubelice | 5.15 | 5.16 | 3 | ||
Uničov | 5.21 | 5.25 | 3 | ||
Uničov zastávka | 5.28 | 5.29 | |||
Újezd u Uničova | 5.32 | 5.33 | 1 | ||
Mladějovice | 5.37 | 5.38 | |||
Babice u Šternberka | 5.41 | 5.42 | |||
Šternberk | 5.46 | 5.49 | 3 | ||
Štarnov | 5.53 | 5.53 | |||
Bohuňovice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Hlušovice | 6.01 | 6.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci