Os 2927 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.40 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 7.43 | 7.44 | |||
Dětmarovice | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Louky nad Olší | 8.09 | 8.10 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.14 | 8.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.20 | 8.22 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 8.25 | 8.26 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 8.28 | 8.29 | |||
Třinec (Trzyniec) | 8.31 | 8.32 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 8.37 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 8.43 | ||||
Návsí (Nawsie) | 8.46 | 8.47 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 8.50 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.55 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci