Os 28377 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Telč | 21.15 | 2 | |||
Telč-Staré Město | 21.17 | 21.17 | |||
Radkov | 21.22 | 21.22 | |||
Slaviboř | 21.25 | 21.25 | |||
Velký Pěčín | 21.28 | 21.28 | |||
Malý Pěčín | 21.30 | 21.30 | |||
Dačice | 21.35 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci