Os 28320 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 18.10 | 1/2 | |||
Mutišov | 18.17 | 18.17 | |||
Dolní Bolíkov | 18.20 | 18.20 | |||
Peč | 18.25 | 18.25 | |||
Urbaneč | 18.29 | 18.29 | |||
Dačice město | 18.36 | 18.36 | |||
Dačice | 18.38 | 18.38 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 18.42 | 18.42 | |||
Velký Pěčín | 18.45 | 18.45 | |||
Slaviboř | 18.48 | 18.48 | |||
Radkov | 18.52 | 18.52 | |||
Telč-Staré Město | 18.58 | 18.58 | |||
Telč | 19.00 | 19.10 | 3 | ||
Mysliboř | 19.15 | 19.15 | |||
Sedlejov | 19.20 | 19.20 | 1 | ||
Hodice | 19.28 | 19.28 | |||
Třešť město | 19.31 | 19.31 | |||
Třešť | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Jezdovice | 19.38 | 19.38 | |||
Salavice | 19.40 | 19.40 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 19.44 | 19.44 | |||
Kostelec u Jihlavy | 19.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci