Os 28310 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 11.05 | 1/2 | |||
Mutišov | 11.12 | 11.12 | |||
Dolní Bolíkov | 11.15 | 11.15 | |||
Peč | 11.20 | 11.20 | |||
Urbaneč | 11.24 | 11.24 | |||
Dačice město | 11.31 | 11.31 | |||
Dačice | 11.33 | 11.33 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 11.37 | 11.37 | |||
Velký Pěčín | 11.40 | 11.40 | |||
Slaviboř | 11.43 | 11.43 | |||
Radkov | 11.47 | 11.47 | |||
Telč-Staré Město | 11.53 | 11.53 | |||
Telč | 11.55 | 12.04 | 3 | ||
Mysliboř | 12.09 | 12.09 | |||
Sedlejov | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Hodice | 12.22 | 12.22 | |||
Třešť město | 12.25 | 12.25 | |||
Třešť | 12.27 | 12.28 | 2 | ||
Jezdovice | 12.32 | 12.32 | |||
Salavice | 12.34 | 12.34 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 12.38 | 12.38 | |||
Kostelec u Jihlavy | 12.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci