Os 27902 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 5.40 | 5 | |||
Třebčice | 5.43 | 5.43 | |||
Želvice | 5.46 | 5.46 | |||
Kotouň | 5.50 | 5.50 | |||
Životice | 5.54 | 5.54 | |||
Kasejovice zastávka | 5.56 | 5.56 | |||
Kasejovice | 6.00 | 6.02 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 6.06 | 6.06 | |||
Lnáře | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Tchořovice | 6.12 | 6.12 | |||
Blatná | 6.19 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci