Os 27715 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 20.09 | 2 | |||
Neumětely | 20.14 | 20.14 | |||
Radouš | 20.16 | 20.16 | |||
Hostomice pod Brdy | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Osov | 20.25 | 20.25 | |||
Vižina | 20.29 | 20.29 | |||
Všeradice | 20.32 | 20.32 | |||
Nesvačily | 20.34 | 20.34 | |||
Skuhrov pod Brdy | 20.38 | 20.38 | |||
Liteň | 20.42 | 20.45 | 2 | ||
Běleč | 20.48 | 20.48 | |||
Zadní Třebaň | 20.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci