Vlak Os 27566 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 8.33 | 2 | |||
Tachov-Bíletín | 8.37 | 8.37 | |||
Lom u Tachova | 8.41 | 8.41 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 8.51 | 1 |
v a ; v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci