Vlak Os 27531 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 4.23 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 4.27 | 4.27 | |||
Svržno | 4.30 | 4.30 | |||
Hostouň | 4.33 | 4.34 | 2 | ||
Mutěnín | 4.38 | 4.38 | |||
Poběžovice | 4.46 | 4.48 | 3 | ||
Vlkanov | 4.53 | 4.53 | |||
Nový Kramolín | 4.56 | 4.56 | |||
Postřekov | 5.00 | 5.00 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 5.04 | 5.06 | 2 | ||
Trhanov | 5.10 | 5.10 | |||
Pila | 5.13 | 5.13 | |||
Havlovice | 5.16 | 5.16 | |||
Domažlice město | 5.21 | 5.22 | |||
Domažlice | 5.25 | 4 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci