Vlak Os 27520 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 5.01 | 2 | |||
Mutěnín | 5.08 | 5.08 | |||
Hostouň | 5.11 | 5.11 | 2 | ||
Svržno | 5.14 | 5.14 | |||
Újezd Svatého Kříže | 5.17 | 5.17 | |||
Bělá nad Radbuzou | 5.21 | 5.22 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 5.24 | 5.24 | |||
Třemešné pod Přimdou | 5.31 | 5.33 | 2 | ||
Dubec | 5.36 | 5.36 | |||
Borek u Tachova | 5.41 | 5.41 | |||
Stráž u Tachova | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Bor zastávka | 5.51 | 5.51 | |||
Bor | 5.56 | 5.59 | 2 | ||
Doly | 6.04 | 6.04 | |||
Staré Sedliště | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Pernolec | 6.15 | 6.15 | |||
Malý Rapotín | 6.20 | 6.20 | |||
Tachov zastávka | 6.23 | 6.23 | |||
Tachov | 6.29 | 2 |
Poběžovice-Bělá nad Radbuzou jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci