Vlak Os 2721 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 17.13 | 1/2 | |||
Rohatec zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
Rohatec | 17.20 | 17.21 | 2/3 | ||
Rohatec kolonie | 17.23 | 17.23 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 17.29 | 17.29 | 3 | ||
Petrov u Strážnice | 17.33 | ||||
Strážnice | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Vnorovy | 17.42 | ||||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 17.45 | ||||
Veselí nad Moravou | 17.48 | 18.08 | 3 | ||
Lipov | 18.18 | 3 | |||
Louka u Ostrohu | 18.21 | ||||
Velká nad Veličkou | 18.26 | 3 |
jede v , nejede 23. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci