Vlak Os 26803 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 12.18 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 12.22 | 12.22 | |||
Mikulov v Krušných horách | 12.29 | 12.29 | |||
Dubí | 12.37 | 12.43 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 12.50 | 12.50 | |||
Hrob | 12.53 | 12.53 | |||
Horní Háj | 12.57 | 12.57 | |||
Osek město | 12.59 | 13.02 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Louka u Litvínova | 13.10 | 13.12 | 5 | ||
Litvínov město | 13.14 | 13.14 | |||
Most | 13.27 | 4 |
jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci