Os 26116 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 13.14 | 3 | |||
Olbramovice | 13.27 | 13.29 | 2/5 | ||
Vrchotovy Janovice | 13.35 | 13.35 | |||
Voračice | 13.38 | 13.38 | |||
Minartice | 13.41 | 13.41 | |||
Štětkovice | 13.44 | 13.44 | |||
Kosova Hora | 13.50 | 13.50 | |||
Sedlčany | 13.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci