Os 26109 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sedlčany | 7.33 | ||||
Kosova Hora | 7.40 | 7.40 | |||
Štětkovice | 7.45 | 7.47 | 2 | ||
Minartice | 7.51 | 7.51 | |||
Voračice | 7.53 | 7.53 | |||
Vrchotovy Janovice | 7.56 | 7.56 | |||
Olbramovice | 8.03 | 8.04 | 2/5 | ||
Tomice | 8.08 | 8.08 | |||
Bystřice u Benešova | 8.13 | 8.13 | |||
Benešov u Prahy | 8.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci