Os 25916 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 14.56 | 1 | |||
Praha-Žvahov | 15.02 | 15.02 | |||
Praha-Waltrovka | 15.06 | 15.06 | |||
Praha-Cibulka | 15.10 | 15.10 | |||
Praha-Stodůlky | 15.12 | 15.12 | |||
Praha-Zličín | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Hostivice | 15.25 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci