Os 25831 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.28 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Loděnice | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Nučice | 18.53 | 19.00 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 19.04 | 19.05 | 4 | ||
Zbuzany | 19.09 | 19.09 | |||
Praha-Řeporyje | 19.12 | 19.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 19.18 | 19.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 19.22 | 19.22 | |||
Praha-Smíchov | 19.28 | 3A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci