Os 25803 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 6.52 | 3 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 6.58 | 6.58 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou | 7.04 | 7.13 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 7.15 | 7.15 | |||
Buda | 7.20 | 7.20 | |||
Kněžmost | 7.23 | 7.23 | |||
Lítkovice | 7.27 | 7.27 | |||
Obrubce | 7.30 | 7.30 | |||
Dolní Bousov | 7.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci