Os 2563 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.07 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 20.15 | 20.16 | |||
Praha-Hostivař | 20.20 | 20.21 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 20.23 | 20.24 | |||
Praha-Uhříněves | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 20.30 | 20.30 | |||
Říčany | 20.33 | 20.34 | 1 | ||
Světice | 20.37 | 20.38 | |||
Strančice | 20.41 | 20.42 | 1/2 | ||
Mnichovice | 20.45 | 20.45 | |||
Mirošovice u Prahy | 20.48 | 20.49 | |||
Senohraby | 20.51 | 20.51 | 2 | ||
Čtyřkoly | 20.55 | 20.55 | |||
Pyšely | 20.57 | 20.58 | |||
Čerčany | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Mrač | 21.03 | 21.03 | |||
Benešov u Prahy | 21.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci