Os 2559 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.37 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 18.45 | 18.46 | |||
Praha-Hostivař | 18.50 | 18.51 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 18.53 | 18.54 | |||
Praha-Uhříněves | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 19.00 | 19.00 | |||
Říčany | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Světice | 19.07 | 19.08 | |||
Strančice | 19.11 | 19.12 | 1/2 | ||
Mnichovice | 19.15 | 19.15 | |||
Mirošovice u Prahy | 19.18 | 19.19 | |||
Senohraby | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Čtyřkoly | 19.25 | 19.25 | |||
Pyšely | 19.27 | 19.28 | |||
Čerčany | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Mrač | 19.33 | 19.33 | |||
Benešov u Prahy | 19.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci