Os 2541 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.07 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 14.15 | 14.16 | |||
Praha-Hostivař | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 14.23 | 14.24 | |||
Praha-Uhříněves | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 14.30 | 14.30 | |||
Říčany | 14.33 | 14.34 | 1 | ||
Světice | 14.37 | 14.38 | |||
Strančice | 14.41 | 14.42 | 1/2 | ||
Mnichovice | 14.45 | 14.45 | |||
Mirošovice u Prahy | 14.48 | 14.49 | |||
Senohraby | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Čtyřkoly | 14.55 | 14.55 | |||
Pyšely | 14.57 | 14.58 | |||
Čerčany | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Mrač | 15.03 | 15.03 | |||
Benešov u Prahy | 15.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci