Os 25313 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.48 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 19.51 | 19.51 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 19.54 | 19.54 | |||
Kostěnice | 20.00 | 20.00 | 2 | ||
Moravany | 20.05 | 20.09 | 3 | ||
Platěnice | 20.11 | 20.11 | |||
Roveň | 20.16 | 20.16 | |||
Holice | 20.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci