Os 2513 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.37 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 6.45 | 6.46 | |||
Praha-Hostivař | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 6.53 | 6.54 | |||
Praha-Uhříněves | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 7.00 | 7.00 | |||
Říčany | 7.03 | 7.04 | 1 | ||
Světice | 7.07 | 7.08 | |||
Strančice | 7.11 | 7.12 | 1/2 | ||
Mnichovice | 7.15 | 7.15 | |||
Mirošovice u Prahy | 7.18 | 7.19 | |||
Senohraby | 7.21 | 7.21 | 2 | ||
Čtyřkoly | 7.25 | 7.25 | |||
Pyšely | 7.27 | 7.28 | |||
Čerčany | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Mrač | 7.33 | 7.33 | |||
Benešov u Prahy | 7.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci