Os 25011 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 9.12 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 9.16 | 9.16 | |||
Veselí u Přelouče | 9.19 | 9.19 | |||
Choltice | 9.25 | 9.25 | |||
Jeníkovice | 9.27 | 9.27 | |||
Heřmanův Městec | 9.32 | 9.34 | 4 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | 9.38 | 9.38 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | 9.41 | 9.41 | |||
Prachovice | 9.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci