Vlak Os 24531 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.40 | I | |||
Rajhrad | 9.51 | 9.52 | |||
Hrušovany u Brna | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Vranovice | 10.04 | 10.05 | 2 | ||
Břeclav | 10.30 | 1 |
; jede 13.IX.;
globální jízdné, platí přepravní podmínky města Mikulov
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci