Os 22222 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.45 | 1/1 | |||
Kolín místní nádraží | 15.47 | 15.47 | |||
Hluboký Důl | 15.50 | 15.50 | |||
Červené Pečky | 15.54 | 15.54 | |||
Ratboř | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Kořenice | 16.02 | 16.02 | |||
Chotouchov | 16.04 | 16.04 | |||
Pučery | 16.06 | 16.06 | |||
Bečváry | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Drahobudice | 16.15 | 16.15 | |||
Hatě | 16.18 | 16.18 | |||
Chmeliště | 16.21 | 16.21 | |||
Uhlířské Janovice | 16.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci