Os 20201 | |
Řazení vlaku: 2x810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Solnice | 6.16 | 2 | |||
Solnice zastávka | 6.17 | 6.17 | |||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | 6.24 | 6.24 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Slemeno | 6.32 | 6.32 | |||
Synkov | 6.35 | 6.35 | |||
Častolovice zastávka | 6.38 | 6.38 | |||
Častolovice | 6.41 | 6.45 | 2 | ||
Čestice | 6.47 | 6.47 | |||
Lípa nad Orlicí | 6.51 | 6.51 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.55 | 7.03 | 3 | ||
Bolehošť | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Očelice | 7.15 | 7.15 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.20 | 7.23 | 1 | ||
Dobruška-Pulice | 7.28 | 7.28 | |||
Dobruška | 7.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci