Vlak Os 20070 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 9.52 | 1 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 10.00 | 10.01 | |||
Vysoké Mýto | 10.07 | 10.13 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 10.17 | 10.20 | 1 | ||
Hrušová | 10.30 | 10.32 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 10.35 | 10.38 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 10.41 | 10.43 | |||
Litomyšl | 11.01 | 1 |
jede 6.XII.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci