Os 20029 | |
Řazení vlaku: 163 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 19.40 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 19.44 | 19.44 | |||
Černovír | 19.47 | 19.47 | |||
Lanšperk | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Hnátnice | 19.53 | 19.53 | |||
Dolní Dobrouč | 19.55 | 19.55 | |||
Letohrad | 20.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci