Os 20015 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 15.41 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 15.45 | 15.45 | |||
Černovír | 15.48 | 15.48 | |||
Lanšperk | 15.51 | 15.51 | 2 | ||
Hnátnice | 15.54 | 15.54 | |||
Dolní Dobrouč | 15.56 | 15.56 | |||
Letohrad | 16.01 | 16.02 | 4 | ||
Verměřovice | 16.07 | 16.07 | |||
Jablonné nad Orlicí | 16.12 | 16.13 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 16.16 | 16.16 | |||
Těchonín | 16.21 | 16.21 | |||
Mladkov | 16.25 | 16.25 | |||
Lichkov | 16.29 | 16.30 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 16.36 | 16.40 | 2 | ||
Králíky zastávka | 16.43 | 16.43 | |||
Králíky | 16.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci