..: Trasa vlaku Os 19706 - JŘ 2014 :..
Os 19706
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kladno   12.46 3
  Kladno-Rozdělov  12.50 12.50 
  Kamenné Žehrovice  12.53 12.55 3
  Kačice  12.59 12.59 
  Stochov  13.03 13.04 3
  Rynholec  13.07 13.07 
  Nové Strašecí  13.13 13.13 3
  Řevničov  13.18 13.19 2
  Lužná u Rakovníka  13.27 13.36 2
  Rakovník zastávka  13.44 13.44 
  Rakovník  13.48  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci