Sp 1967 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.58 | 4 | |||
Nezvěstice | 15.12 | 15.13 | |||
Blovice | 15.19 | 15.21 | 1 | ||
Nepomuk | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Mileč | 15.34 | 15.34 | |||
Nekvasovy | 15.37 | 15.37 | |||
Kovčín | 15.40 | 15.40 | |||
Pačejov | 15.43 | 15.43 | 4 | ||
Jetenovice | 15.47 | 15.47 | |||
Velký Bor | 15.51 | 15.51 | |||
Horažďovice předměstí | 15.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök