..: Trasa vlaku Sp 1967 - JŘ 2014 :..
Sp 1967
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + B249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   14.58 4
  Nezvěstice  15.12 15.13 
  Blovice  15.19 15.21 1
  Nepomuk  15.29 15.30 3
  Mileč Neobsazená zastávka  15.34 15.34 
  Nekvasovy Neobsazená zastávka  15.37 15.37 
  Kovčín Neobsazená zastávka  15.40 15.40 
  Pačejov  15.43 15.43 4
  Jetenovice Neobsazená zastávka  15.47 15.47 
  Velký Bor Neobsazená zastávka  15.51 15.51 
  Horažďovice předměstí  15.55  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci