..: Trasa vlaku Sp 1964 - JŘ 2014 :..
Sp 1964
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 4xBdt279  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   15.02 1z
  Plzeň zastávka  15.04 15.05 
  Plzeň-Doudlevce Neobsazená zastávka  15.07 15.07 
  Dobřany  15.16 15.17 3
  Chlumčany u Dobřan  15.21 15.22 vlevo/1
  Přeštice-Zastávka Neobsazená zastávka  15.26 15.26 
  Přeštice  15.30 15.31 2
  Lužany Neobsazená zastávka  15.34 15.34 
  Borovy Neobsazená zastávka  15.37 15.37 
  Švihov u Klatov  15.45 15.46 2
  Klatovy  15.55  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci