Sp 1953 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.05 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 11.18 | 11.20 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 11.28 | 11.31 | 5 | ||
Čestice | 11.37 | 11.37 | |||
Častolovice | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 11.44 | 11.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 11.50 | 11.51 | 5 | ||
Záměl | 11.54 | 11.55 | |||
Potštejn | 11.58 | 12.04 | 2 | ||
Sopotnice | 12.08 | 12.08 | |||
Litice nad Orlicí | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Bohousová | 12.16 | 12.16 | |||
Žamberk | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 12.28 | 12.29 | |||
Letohrad | 12.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci