Os 19420 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 14.36 | 2 | |||
Čelákovice zastávka | 14.39 | 14.39 | |||
Lázně Toušeň | 14.44 | 14.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 14.52 | 14.52 | |||
Brandýs nad Labem | 14.54 | 15.02 | 2 | ||
Polerady nad Labem | 15.07 | 15.07 | |||
Kostelec nad Labem | 15.11 | 15.11 | |||
Jiřice | 15.16 | 15.16 | |||
Lobkovice | 15.19 | 15.19 | |||
Neratovice město | 15.22 | 15.22 | |||
Neratovice | 15.27 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci