Vlak Os 19321 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 16.10 | 2 | |||
Bošice | 16.16 | 16.16 | |||
Zalešany | 16.19 | 16.19 | |||
Žabonosy | 16.22 | 16.22 | |||
Plaňany zastávka | 16.24 | 16.24 | |||
Plaňany | 16.27 | 16.33 | 2 | ||
Vrbčany | 16.36 | 16.36 | |||
Chroustov | 16.40 | 16.40 | |||
Chotutice | 16.43 | 16.43 | |||
Radim | 16.45 | 16.45 | |||
Pečky | 16.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci