Os 18808 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 13.02 | lipenské/7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 13.13 | 13.13 | 2 | ||
Herbertov | 13.16 | 13.16 | |||
Těchoraz | 13.19 | 13.19 | |||
Vyšší Brod klášter | 13.22 | 13.24 | 3 | ||
Čertova Stěna | 13.28 | 13.28 | |||
Loučovice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 13.40 | 13.40 | |||
Lipno nad Vltavou | 13.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci