Sp 1877 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 18.21 | 1/1 | |||
Náchod zastávka | 18.23 | 18.24 | |||
Václavice | 18.29 | 18.32 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Choceň | 19.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci