Sp 1852 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.02 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.05 | 18.10 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.30 | 18.35 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 18.39 | 18.39 | |||
Lochenice | 18.42 | 18.42 | |||
Smiřice | 18.46 | 18.47 | 1 | ||
Černožice | 18.50 | 18.50 | |||
Semonice | 18.52 | 18.52 | |||
Jaroměř | 18.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci