Vlak Os 18422 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 6.22 | 3 | |||
Vlásenice | 6.30 | 6.30 | |||
Nová Cerekev | 6.34 | 6.35 | 2 | ||
Leskovice | 6.39 | 6.39 | |||
Pacov | 6.46 | 6.48 | 3 | ||
Šimpach | 6.53 | 6.53 | |||
Obrataň | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Pořín | 7.05 | 7.05 | |||
Chýnov | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 7.15 | 7.15 | |||
Smyslov | 7.18 | 7.18 | |||
Tábor | 7.25 | 3/4 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci